Urban Guerilla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  WebsiteWebsite  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 Reaktiviranje servera

Go down 
4 posters
АуторПорука
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 18:44

Na ovoj temi pisite sve vezano za reaktiviranje servera.Cena,broj slotova,skupljanje para itd...
Назад на врх Go down
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 18:46

Ko zeli da preuzme na sebe pokretanje servera?Neka se javi na forum kgb-hq.com,neka postavi cenovnik i onda cemo odluciti koja opcija nam najvise odgovara za pocetak.
Назад на врх Go down
Mrmi

Mrmi


Male
Number of posts : 3
Age : 35
Location : Prijedor
Registration date : 13.02.2011

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 18:48

ja sam gledao na http://gamehosting.rs 32 slota 12EVRA, bez web prostora i reklama
Назад на врх Go down
Mrmi

Mrmi


Male
Number of posts : 3
Age : 35
Location : Prijedor
Registration date : 13.02.2011

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 18:51

M@steR ::
Ko zeli da preuzme na sebe pokretanje servera?Neka se javi na forum kgb-hq.com,neka postavi cenovnik i onda cemo odluciti koja opcija nam najvise odgovara za pocetak.

s obzirom da sam pokrenuo temu juce, ja cu preuzeti pokretanje na sebe, ako niko nema nista protiv, sad trenmutno nemam vremena, veceras cu se registrovati tamo i vidjeti, pa vam odmah javim......ako ima neko nesto protiv, neka cuti...Smile
Назад на врх Go down
enc0re
Urban Guerilla Clan
enc0re


Male
Number of posts : 15
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 14.04.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 19:09

samo naprijed...i javi kad treba pare skupiti Smile
Назад на врх Go down
http://www.chelseafc.com
dzevlA
Urban Guerilla Clan
avatar


Number of posts : 2
Registration date : 31.03.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 19:18

Mrmi obavi sta trebas, pa nam javi
Назад на врх Go down
enc0re
Urban Guerilla Clan
enc0re


Male
Number of posts : 15
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 14.04.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 19:22

i neka bude do večeras Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.chelseafc.com
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 19:33

Vidi da li ima opcija da se uzme uz to i cw server...
Ako se slazete?
I gde bi uzimali redirekt,mogli bi probati redirekt sa Balkan Ekspresa?Ako ga oni jos rade...
Назад на врх Go down
enc0re
Urban Guerilla Clan
enc0re


Male
Number of posts : 15
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 14.04.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 19:47

Rade, ja pokušao ući na pun Balkan Ekespress i dobio redirekt na neki server iz Zajecara.....

Jel se moze uzeti redirekt sa vise servera?
Назад на врх Go down
http://www.chelseafc.com
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 20:15

Najbolje bi bilo da se posalje poruka adminima na ovom sajtu gamehosting.rs...Pitajte za redirekt,mogucnost pokretanja cw servera itd...Sad sam video na kgb-hq.com da vise nemaju na forumu teme vezane za hosting,mozda su oni i pokrenuli ovaj sajt (gamehosting.rs) ali nisam siguran.
Назад на врх Go down
Mrmi

Mrmi


Male
Number of posts : 3
Age : 35
Location : Prijedor
Registration date : 13.02.2011

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 20:44

ja sam trazio na KGB i nisam nasao ama bas nista oko hostinga
Назад на врх Go down
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitimeSun 13 Feb 2011 - 20:51

Otidji na kgb-hq.com i nadji korisnika,nik mu je "iGGi".Posalji mu privatnu poruku i pitaj da li radi jos to sa serverima,ako ne,pitaj ga da te uputi ko to radi kvalitetno...
Racunajte da uz pub,moramo imati redirekciju.Znaci oko 22 evra ce nas izaci,za sada...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Reaktiviranje servera Empty
ПорукаНаслов: Re: Reaktiviranje servera   Reaktiviranje servera Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Reaktiviranje servera
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Rezervacija servera

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Urban Guerilla :: Urban Guerilla Serveri :: Urban Guerilla Public-
Скочи на: