Urban Guerilla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  WebsiteWebsite  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 O Counteru!

Go down 
+3
Neca
maestr011
M@steR
7 posters
АуторПорука
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeSat 30 Aug 2008 - 18:36

Planiram vec 15-tak dana da napisem post o Counteru i onome sta je on meni predstavljao kroz srednju skolu...
Posto sam ga prvi put igrao sa 15 godina,tj. pre 6 ipo godina.Postao sam bukvalno zaludjen njime,budis se i zaspis sa mislju kako si nekome uvalio mocan headshot ili ga zaklao.Na pocetku je bilo zezanje,pa se pocelo igrati intenzivno preko neta,tj na BLIC serveru (Banjaluckom),to je bio najposeceniji server u BIH.Konekcija nije bila dobra,ali zelja koja je postojala kod par momaka sto je uz mene pocela igrati je bila ogromna.U jednom trenmutku broj registrovanih igraca je prelazio 7000,na statistikama.Doslo je do formiranja prvog klana u Prijedoru [evolution],clanovi M@steR,Dzevla,Guerilla,Skywalker,FazoN.Nastalo je veliko rivalstvo sa Banjaluckim klanovima,nas klan je uvek bio u vrhu na statistikama i nekih mesec dana smo bili prvi.
Medjutim prava zaraza je dosla onoga trenutka kada su se poceli igrati mecevi i turniri,tada je Counter postao vise od igrice i hobija,postao je nacin zivota...Svaka kafa,napijanje ili sta vec je pocinjala i zavrsavala se Counterom.
Doslo je i do prvog meca koji se igrao 3 na 3 sa nekim osrednjim BL klanom koji su Guerilla,Fazon i mislim Dzevla dobili na dust2 oko 13-6, tako nesto.Razlog igranja 3 na 3 je bio taj sto je internet bio zaista spor.
Prvi turnir u Prijedoru nam je medjutim pokazao gde gresimo i kako se u stvari Counter treba igrati...Evolution(Stonehenge) i drugi klan iz PD-a (NbK) su ispali u grupnoj fazi.Nismo imali prave taktike i nismo znale sve fore na koje se ustavri dobijaju mecevi...Jos jedan veliki razlog za slab rezultat na tom turniru je bio taj sto se u BL Counter poceo igrati nekih godinu dana ranije,sto je jako cudno posto Prijedor i nije tako mali grad koliko u stvari kasni za BL(inace Prijedor je 50km od BL).
Posle toga je usledio turnir u BL,u kom je moj klan prosao grupnu fazu i ispao u cetvrfinalu od mislim (Careva) u de_cbble (8-13 rez.) mapi, iako smo vodili momci su nas dobili na iskustvo.
Nakon toga su usledili splavovi,picke,tuce itd...Counter se manje igrao, bar evolution.NbK je presao u drugu igraonicu i ubrzo se organizovao turnir,jedan od najacih u BIH ikada bilo je 20 klanova (iz Mostara,Bl,Brckog,Teslica,Bijeljne i 5 klanova iz Prijedora).Evolution je totalno nepripremjen dosao na turnir i popusio u grunoj fazi.Npr. nas mec je kasnio pola sata zato sto nam je jedan igrac mamurao od predhodne noci.
NbK je stigao do cetvrtfinala i izgubio od D-fence (Bijeljina) koji su mislim osvojili turnirr ili neki klan iz Mostara.
Posle toga sam povremeno igrao meceve za evolution protiv Nbk i bilo je uvek gusto u medjuvremenu NbK je igrao turnire po BiH dok smo se mi povukli.Isli smo na jedan turnir u BL,i izmedju ostalog smo ispraznili frizidere i burad piva sto je bilo u dva kafica totalna ludnica....hahahaha
Nakon par meseci odlucio sam ozbiljnije igrati Counter i tu prava prica pocinje. Kupio sam mx mis i platio 150km...Dosao sam u NbK, tada je ekipa bila bOkas,M@steR,freestyler,RaveN,Sindikalac. Imali smo nekoliko sati besplatno u igraonici da igramo,placali su nam ucesce na turnirima itd.Poceli smo dolaziti u BL na prijateljske meceve,i to je bilo odlicno iskustvo.Bilo je i pobeda i poraza ail smo se uvezbavali.
I tad je dosao turnir u Gradisci isto jak turnir posto su bile najace ekipe iz Mostara,BL,Bijeljine,Brckog... (16 ekipa ukupno).Prosli smo grupnu fazu i dobili (Careve) u cetvrtfinalu koji su bili puni sebe,posto su bili stvarno jaki i tada se isplatio sav rad i trud od nekoliko meseci igranja Countera. Dobili smo ih 13-4 ili 13-6 u Infernu,zgazili smo ih.Nisu mogli da veruju.Nastala je tisina.....
Polufinale je bilo Nuke protiv hZ... Dan danas mi nije jasno kako ih nismo dobili,svaki jebeni dan se ja setim tog meca izgubulu smo 13-10 ili 13-9...stavicu vam link da ga pogledate.A koliko je hZ bio tada jak svedoci i pobeda u finalu protiv j2c (Bijeljina) od 13-1 u dust2.Tada smo izbili i sam vrh Counter scene u BIH,bilo smo medju 3-4 najaca klana u BIH.
Posle toga je usledio pad,opustanje i sledeci turnir u BL gde smo izgubili od Careva 13-6 u trainu, momci su stigli do finala mislim.Na tom turniru je bio jos jedan prejak nas mec protiv WNS u grupnoj fazi na dust2,inace WNS me odusevio stigli su do polufinala.Posle tog turnira sam prestao igrati aktvno Counter,NbK je igrao kvalifikacije za CPL u Sarajevu, (64 ekipe su bile) ispali su u cetvrtfinalu bez dva standardna igraca.
Nadam se da vas nisam puno smorio jbg,morao sam napisati jedan ovakav post...


Последњи изменио M@steR дана Sun 31 Aug 2008 - 3:11. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
maestr011
Forum & Server Admin
maestr011


Male
Number of posts : 280
Age : 31
Location : Novi Beograd -28-
Registration date : 21.02.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeSat 30 Aug 2008 - 18:39

Ova tema je slucajno bila obrisana, jedva smo iskopali ovaj post, ali eto, opet je tu! M@steR, brate, izvini! Wink
Назад на врх Go down
http://www.urbanguerilla.clan.su
Neca
Urban Guerilla Clan
Neca


Male
Number of posts : 64
Age : 32
Location : Belgrade xD
Registration date : 04.09.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeFri 5 Sep 2008 - 21:18

Nice story Smile

PozZ... Pivo
Назад на врх Go down
WoW ^ BRE!
Urban Guerilla Clan
WoW ^ BRE!


Male
Number of posts : 42
Age : 33
Location : Svilajnac
Registration date : 04.09.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeFri 5 Sep 2008 - 21:42

E brate verujem da je extra pricha al me mrzi da chitam...Smile


PozZ....
Назад на врх Go down
Neca
Urban Guerilla Clan
Neca


Male
Number of posts : 64
Age : 32
Location : Belgrade xD
Registration date : 04.09.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeFri 5 Sep 2008 - 21:49

WoW ^ BRE! ::
E brate verujem da je extra pricha al me mrzi da chitam...Smile


PozZ....

Nije da te mrzi nego chitash na slogove pa bi potrajalo xD
<3 Gedza

PozZ...
Назад на врх Go down
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeMon 8 Sep 2008 - 23:34

Inace ova tema je napisana pre pola godine....
Назад на врх Go down
$@ND1
Urban Guerilla Clan
$@ND1


Male
Number of posts : 163
Age : 34
Location : Banja Luka
Registration date : 09.04.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeWed 10 Sep 2008 - 0:11

Master ae mi podobno ispricaj
encore
bokas
relja
sta je sa njima
relja USA .
Назад на врх Go down
M@steR
Head Admin
M@steR


Male
Number of posts : 173
Age : 37
Location : Prijedor
Registration date : 09.03.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeWed 10 Sep 2008 - 0:17

encore radi nisam se cuo dugo snjim,a bokas je lud bukvalno pije,zajebava se sad ce jos malo u bl...
Назад на врх Go down
Dariich

Dariich


Male
Number of posts : 17
Age : 32
Location : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeWed 10 Sep 2008 - 0:56

Jako lijep post, izvrsna docharana ona vremena kada je sve bilo na slaboj internetskoj vezi i kada je jedna mapa vishe puno znachila...Jako dobra, bravo....
Назад на врх Go down
maestr011
Forum & Server Admin
maestr011


Male
Number of posts : 280
Age : 31
Location : Novi Beograd -28-
Registration date : 21.02.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeWed 10 Sep 2008 - 2:33

Dariich koji si pesnik...
Назад на врх Go down
http://www.urbanguerilla.clan.su
$@ND1
Urban Guerilla Clan
$@ND1


Male
Number of posts : 163
Age : 34
Location : Banja Luka
Registration date : 09.04.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeWed 10 Sep 2008 - 12:45

jbg ima talenta momak Very Happy
samo napred
Назад на врх Go down
Dariich

Dariich


Male
Number of posts : 17
Age : 32
Location : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeWed 10 Sep 2008 - 15:49

Lol, sha chu, volim pisati....SmileSmile
Назад на врх Go down
spectre
Server Admin
spectre


Male
Number of posts : 44
Age : 33
Location : Đakovo
Registration date : 27.08.2008

O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitimeThu 25 Sep 2008 - 12:23

..Pa daj napiљi nam joљ neљto, gdje si nestao?
Назад на врх Go down
Sponsored content





O Counteru! Empty
ПорукаНаслов: Re: O Counteru!   O Counteru! Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
O Counteru!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Urban Guerilla :: Razno :: Pricaonica...-
Скочи на: